Гепатологія: як вилікуватися від хвороб печінки?

У гепатологічному центрі при науковому університеті діагностика та лікування захворювань печінки проводиться на сучасному високоточному обладнанні, висококваліфікованими фахівцями, за рахунок чого пацієнту встановлюється точний діагноз і призначається потрібне лікування в найкоротші терміни.

До нас в центр за лікуванням печінки звертається дуже велика кількість пацієнтів з різними видами та формами захворювань печінки, а також із різними формами гепатиту, але переважна більшість приходить саме з гепатитом С та хронічним гепатитом.

При зараженні гепатитом C тільки у 10% хворих виявляються симптоми гострого гепатиту. У решти інфікованих захворювання зазвичай протікає безсимптомно.

Вірус гепатиту C може передаватися з кров'ю при нестерильних і зроблених не за протоколом медичних та косметологічних операціях, переливанні крові, багаторазовому використанні одноразових шприців, введенні ін'єкційних наркотиків. Також можлива передача вірусу статевим шляхом, але вірогідність цього дуже мала. Через 20-30 років після зараження вірусом формується цироз печінки.

На сьогоднішній день сучасна медицина дозволяє пацієнтам, які мають різні захворювання печінки, вести практично нормальний спосіб життя, якщо вони вчасно звернулися за допомогою в спеціалізовані гепатологічні центри з метою діагностування та лікування хвороб, які, можливо, багато років тероризували їх організм.