Дитяча клініка проводить профілактичний огляд дітей

Навіть якщо у малюка немає проблем зі здоров'ям, від народження до школи йому доводиться пройти ряд обов'язкових обстежень і здати безліч аналізів. Про них і піде мова в нашій рубриці.

Протягом всього року в рубриці "Диспансеризація" ми розповідали про різні дослідженнях, які проводять дітям від 0 до 7 років для уточнення стану їх здоров'я. На цей раз вам належить дізнатися, які дослідження необхідно пройти і яких лікарів потрібно відвідати обов'язково - в рамках диспансеризації.

Бачити свого малюка здоровим, бадьорим, активним, життєрадісним - чи не це мрія всіх батьків. Проте, не можна забувати про те, що підтримка і зміцнення здоров'я - це не тільки щоденний догляд і турбота, а й забезпечення медичного обслуговування своїй дитині.

У педіатричній практиці часто доводиться зустрічатися з повністю протилежним підходом батьків до проблеми здоров'я дитини. Деякі приходять з дітьми на прийом до лікаря, коли симптоми захворювання вже яскраво виражені і видно не тільки фахівцям, але і їм самим. Інші бачать неіснуючі хвороби або вимагають лікувати "про всяк випадок" практично здорової дитини. "Золотий середини" дозволить домогтися диспансеризація, яка допоможе попередити або виявити захворювання на ранньому етапі, своєчасно надати лікувальну допомогу і, тим самим, попередити розвиток низки хронічних захворювань та їх загострень.

Огляд в 3 роки за своїм змістом практично не відрізняється від огляду в 1 рік. Основна мета оглядів дитини з відсутністю хронічних захворювань в 5 і 6 років - визначити стан дитини перед вступом до школи та готовність до нових великих навантажень, а за результатами - план ведення шкільним лікарем.